Pondělí 01. března. Svátek má Bedřich.

Fincentrum zabodovalo v soutěži Vodafone firma roku 2008

Společnost Fincentrum se umístila na 3. místě v pražském krajském kole soutěže Vodafone Firma roku 2008. Organizátorem soutěže jsou Hospodářské noviny.

Vodafone Firma roku 2008 je soutěž určena všem firmám s obratem do 1,4 mld. Kč a dvouletou účetní historií. Hodnotí se jak ekonomická výkonnost firmy (likvidita, rentabilita či produktivita kapitálu), tak prezentace společnosti. Velkou váhu mají rovněž zajímavé podnikatelské nápady, originální řešení a snaha nabídnout zákazníkům více. Letošního ročníku se účastnilo více než 3200 firem.

Společnost Fincentrum, postoupila nejdříve do krajského finále a minulý čtvrtek převzala ocenění za uvedené třetí místo v kraji Hlavní město Praha. Odborná porota hodnotila finanční ukazatele soutěžících za rok 2007, nicméně také v letošním roce očekává vedení společnosti Fincentrum další významný růst.

„Ocenění od odborné poroty si samozřejmě vážíme. Je dalším potvrzením faktu, že Fincentrum umí společně se svými finančními poradci poskytnout klientům vždy prvotřídní servis a poradenství,“ uvedl Miloň Miller, generální ředitel společnosti Fincentrum. 

V jednotlivých odborných porotách hlasují marketingoví odborníci, ekonomičtí novináři, zástupci státní správy s gescí za rozvoj podnikání, zástupci partnerů, Hospodářské komory a krajských úřadů.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Fincentrum,
www.firmaroku.cz

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.