Pátek 20. září. Svátek má Oleg.

Fincentrum posiluje rozvoj obchodu a marketingu

Novou ředitelkou pro rozvoj obchodu a marketingu skuopiny Fincentrum se stala Alexandra Korman.

Nová posila bude mít na starosti kromě marketingu, budování značky a vztahů s médii také rozvoj obchodní sítě a budování nových kanálů pro finanční poradenství. Posláním Alexandry Korman by měla být také pomoc při splňování cíle stát se do roku 2017 největší finančně-poradenskou firmou na českém a slovenském trhu.

Alexandra Korman přichází ze společnosti T-Mobile, kde zastávala funkci viceprezidentky pro rezidenční zákazníky v T-Mobile. Předtím působila ve společnostech Eurotel, Colgate Palmolive a také v Bank Austria Creditanstalt a SPP.

Zdroj: Tisková zpráva Fincentra

Jeden komentář: “Fincentrum posiluje rozvoj obchodu a marketingu”

  1. MHMO napsal:

    A je to tady… Noví majitelé si přivádějí do firmy lidi zvenku a navíc z branží, které s tímto businessem nemají vůbec nic společného.

    Pamatuji si podobný příklad před lety v ING, kde na pozici obchodní ředitelky dosadili novou paní z UPC… A jak to dopadlo ??? Obchodní síť se do tří let téměř rozpadla… :-)

    Tohle nechci předjímat a nehodlám pochybovat o jejich kompetencích, ale proč se najímají v těchto věcech lidé zvenku?? Protože nemají se stávajícími lidmi ve firmě žádné osobní vztahy. No a pokud má p. Korman mezi svými skills i change management tak Ti bystřejší už vědí která bije…:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.