Pondělí 20. září. Svátek má Oleg.

Fincentrum Media se podílí na kampani americké Republikánské strany a prezidentského kandidáta Johna McCaina

Republikánská strana USA ocenila prostřednictvím svých představitelů v Evropě mezinárodní zkušenosti a dobré jméno skupiny Fincentrum a svěřila jí přípravu webových stránek pro americké voliče žijící v České republice s přesahem na celý středoevropský region. (Tisková zpráva Fincentrum)

Fincentrum Media tak od září spustila ostrý provoz internetových stránek na doménách www.republicansabroad.czwww.johnmccain.cz.

Internetové stránky, které Fincentrum Media zkušebně zprovoznilo již v červnu letošního roku, přinášejí americkým občanům žijícím v zahraničí přehledné informace o tom, jak se mohou i mimo svoji vlast podílet na politickém životě USA, jak se registrovat k volbám a volit, jak se organizovat jako „Republikáni v zahraničí“, jak přispět na volební kampaň prezidentského kandidáta i řadu aktualit a novinek, které jim pomohou při rozhodování u volební urny. Od začátku září běží stránky s plnou podporou a zapojí se tak do vrcholící předvolební kampaně amerických prezidentských voleb.

„Volební výsledky v amerických prezidentských volbách jsou v poslední době opravdu těsné. Každý hlas se proto počítá a Republikánská strana je připravena bojovat také o hlasy voličů, kteří dlouhodobě pobývají mimo Spojené státy,“ uvedl Frank Formanek, tajemník Republikánů v zahraničí žijících v České republice. Jak doplnil, Fincentrum Media získalo důvěru především díky dobrému jménu a rozsáhlým zkušenostem z prostředí českého i zahraničního internetu.

„Důvěry republikánů si velmi vážíme. Je oceněním našich mezinárodních zkušeností například z pořádání ocenění Banka roku, které letos proběhne na pěti trzích střední a východní Evropy,“ uvedl Miloň Miller, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Fincentrum.

Fincentrum provozuje mimo jiné odborné internetové stránky Investujeme.cz a Hypoindex.cz. Zkušenosti skupiny s internetem se datují zpět do roku 2000, kdy vznikl portál o osobních financích www.fincentrum.cz. Nejlepší web o osobních financích koupila již v červenci 2001 mediální skupina MAFRA.

Tisková zpráva Fincentrum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.