Úterý 01. prosince. Svátek má Iva.

Fanoušci Applu půjdou o půlnoci do fronty na iPhone 4

Investice 25.08.2010 | 21:27 0 Komentářů

Dva ze tří operátorů zahájí v pátek o půlnoci prodej nového modelu iPhone od Applu.

Praha – Fronty na půlnoční zahájení prodeje se v Česku už nějakou dobu nestály. V noci ze čtvrtka na pátek se ale nejspíš znovu utvoří – dvě v Praze a jedna v Brně. Dva z velké trojky mobilních operátorů totiž zahájí prodej nového iPhonu 4.
Zákazníci společnosti Vodafone, kteří se předem registrovali, si budou moci multimediální přístroj koupit už o celých 24 hodin dřív, ale pouze v internetovém obchodu operátora. Pro všechny ostatní zahájí operátor prodej o půlnoci ze čtvrtka na pátek, tedy ve stejný den jako konkurenční Telefónica O2, v jednom obchodě v Praze a v Brně.

„U Vodafonu mohou všichni zákazníci získat výhodnou nabídku, aniž by se uvázali smlouvou na roky, proto i iPhone nabídneme nedotovaný,“ uvedl mluvčí operátora Miroslav Čepický. Ceny iPhone 4 ve verzi 16 GB bude 15 477 korun, telefon s pamětí 32 GB bude stát 18.477 Kč. Všichni, kdo si půlnoční frontu vystojí v červeném oblečení a zároveň zakoupí tarifní SIM, nebo mají nárok na výměnu telefonu po dvou letech, dostanou na technologický zázrak od Applu 1 000 korun slevu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.