Úterý 22. ledna. Svátek má Slavomír.

Faktor času: Investování při neobvyklých situacích

Investice 11.01.2019 | 10:58 0 Komentářů

Workshop Faktor času: Investování při neobvyklých situacích s investičním manažerem Ondřejme Klečkou v rámci projektu Česká investiční konference se koná 30. ledna 2019 od 18:00 hod. 

Čas je jednou z nejdůležitějších veličin při investování. Na workshopu vám řečník představí různé přístupy k časovému horizontu pro jednotlivé investiční styly. Detailně proberete investiční styl založený na významných událostech a neobvyklých situacích. Na praktických příkladech si ukážete jednotlivé typy událostí a jak tyto události identifikovat, posuzovat a přistupovat k jejich rizikům. To znamená analýza 10 situací jako je swap aktiv RWE, turnaround plán v Tevě, ředění akcionářů Capita, akviziční boj o 21st Fox). Účastníci workshopu získají strukturovaný přehled o nestandardních tržních situacích a jak k těmto situacím aktivně přistupovat.

Ondřej Klečka donedávna působil jako investiční manažer ve skupině Arca Capital, kde se zaměřoval na vyhledávání taktických příležitostí (speciální situace napříč typy aktiv) a podhodnocených akciových titulů napříč regiony (převážně však v Evropě a USA). Do Arcy přišel v roce 2017 z poradenské firmy BCG, kde se soustředil na poradenství pro finanční instituce. Před tím působil v Evropské centrální bance a ve společnostech EY a Accredio. Je absolventem VŠE v Praze, držitelem titulu CFA. Studoval taktéž v USA na Duke University, The Fuqua School of Business.

Registrace na workshop Faktor času: Investování při neobvyklých situacích je možná na stránkách ČeskáInvestičníAkademie.cz.

Odborný server Investujeme.cz je mediálním partnerem České investiční konference.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.