Sobota 16. října. Svátek má Havel.

Faktor času: Investování při neobvyklých situacích

Investice 11.01.2019 | 10:58 0 Komentářů

Workshop Faktor času: Investování při neobvyklých situacích s investičním manažerem Ondřejme Klečkou v rámci projektu Česká investiční konference se koná 30. ledna 2019 od 18:00 hod. 

Čas je jednou z nejdůležitějších veličin při investování. Na workshopu vám řečník představí různé přístupy k časovému horizontu pro jednotlivé investiční styly. Detailně proberete investiční styl založený na významných událostech a neobvyklých situacích. Na praktických příkladech si ukážete jednotlivé typy událostí a jak tyto události identifikovat, posuzovat a přistupovat k jejich rizikům. To znamená analýza 10 situací jako je swap aktiv RWE, turnaround plán v Tevě, ředění akcionářů Capita, akviziční boj o 21st Fox). Účastníci workshopu získají strukturovaný přehled o nestandardních tržních situacích a jak k těmto situacím aktivně přistupovat.

Ondřej Klečka donedávna působil jako investiční manažer ve skupině Arca Capital, kde se zaměřoval na vyhledávání taktických příležitostí (speciální situace napříč typy aktiv) a podhodnocených akciových titulů napříč regiony (převážně však v Evropě a USA). Do Arcy přišel v roce 2017 z poradenské firmy BCG, kde se soustředil na poradenství pro finanční instituce. Před tím působil v Evropské centrální bance a ve společnostech EY a Accredio. Je absolventem VŠE v Praze, držitelem titulu CFA. Studoval taktéž v USA na Duke University, The Fuqua School of Business.

Registrace na workshop Faktor času: Investování při neobvyklých situacích je možná na stránkách ČeskáInvestičníAkademie.cz.

Odborný server Investujeme.cz je mediálním partnerem České investiční konference.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.