Pátek 04. prosince. Svátek má Barbora.

Exklusivní klienti HSBC můžou přejít do České spořitelny

Banky Petr Zámečník 08.01.2010 | 10:18 2 komentáře

HSBC a Česká spořitelna se dohodly. Pobočky a privátní bankéři HSBC Premier převezme Česká spořitelna. Klienti HSBC tak budou moci zůstat u svých privátních bankéřů – jen pod hlavičkou ČS.

HSBC oznámila počátkem prosince ukončení poskytování služeb pro retailovou klientelu v České republice. Nyní uzavřela dohodu s Českou spořitelnou o převedení dvou poboček v Praze a jedné v Brně včetně privátních bankéřů pod hlavičku ČS.

„Po důkladném zvážení jsme pro klienty připravili možnost exkluzivní bankovní služby od České spořitelny, která patří k předním finančním institucím v ČR. Pokud se Premier klienti na základě vlastní volby rozhodnou využít této příležitosti, mohou i nadále využívat jak vysoký standard služeb ve stávající pobočkové síti, tak profesionalitu  svých osobních bankéřů, kterým důvěřují. Usilujeme o to, aby přechod pro naše klienty byl co nejjednodušší,“ uvedl Arjan van den Berkmortel, CEO české pobočky HSBC Bank plc.

Ambice ze spolupráce si tvoří i Česká spořitelna. „Chceme tímto krokem vstoupit  do nového segmentu movitých klientů," sdělil Martin Techman, ředitel úseku rozvoj obchodu České spořitelny.

Zdroj:
Tisková zpráva HSBC a ČS

2 komentáře: “Exklusivní klienti HSBC můžou přejít do České spořitelny”

  1. kaakinka napsal:

    jeste v prosinci se diskutovalo nad tim, ze by klienty po hsbc převzala j&t. proč se to nestalo? v jt jsou aspon na privatni klienty zarizeny a vedej co a jak.

  2. Ferda napsal:

    Fakt bych chtěl vydět jedinýho klienta, který by ze sféry privátního bankovnictví chtěl jít zpátky mezi masy… a to jeste k tomu do ušmudlaný spořitelny!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.