Čtvrtek 29. července. Svátek má Marta.

Exekutory povede žena. Komora má nové vedení

Investice 26.03.2015 | 16:01 0 Komentářů

Pavla Fučíková nahradí Davida Koncze, jemuž vyprší řádné funkční období.

Exekutory povede žena. Komora má nové vedení

Brno – Novou prezidentkou Exekutorské komory se stane Pavla Fučíková, jejíž obvod sídlí v Ostravě-Mariánských Horách. Členové stavovské organizace ji zvolili na dnešním sněmu v Brně. Fučíková nahradí 4. dubna Davida Koncze, jemuž vyprší řádné funkční období.

Fučíková chce pokračovat v osvětových aktivitách, které šíří povědomí o činnosti exekutorů. V minulosti komora zavedla například on-line poradny, zřídila Kliniku exekutorského práva při Masarykově univerzitě v Brně a pořádala bezplatné přednášky na školách či v domovech pro seniory.

„Chceme pokračovat v dobré práci a vyvinout maximální a všestranné úsilí k tomu, aby se exekutorská obec znovu stala plně respektovanou nejen v očích odborné právnické sféry, ale i v běžném vnímání širokou veřejností,“ uvedla Fučíková.

Novým viceprezidentem bude Vladimír Plášill, v prezidiu usednou ještě Petr Polanský, Martin Tunkl a Jan Mlynarčík. Své priority chce nové vedení upřesnit spolu s oficiálním převzetím mandátu. Členství v komoře je pro všechny exekutory povinné ze zákona.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.