Pondělí 08. března. Svátek má Gabriela.

EuroFinancial se k 5. výročí mění na EF

Společnost EuroFinancial, přední poskytoval finančního poradenství v České republice, mění u příležitosti 5 let působení na trhu název na EF. Nové jméno, logo a další náležitostí korporátní identity budou postupně zaváděny od listopadu 2008. (Tisková zpráva EF)

"Chceme se stát ef jedna českého finančního trhu. Přicházíme s revolučními myšlenkami, a to nejenom v rovině produktů a služeb, ale i v přístupu k zákazníkům. Snažíme se citlivě vnímat jejich podněty a reagovat na ně. Název EF vzešel z marketingové studie realizované na základě iniciativy našich klientů a obsahuje tradici původního názvu i vyjádření nových zásad jako jednoduchost a srozumitelnost," uvedl Lukáš Hinterbuchner, spoluzakladatel a jednatel EuroFinancial s.r.o.
 
"Začínali jsme na zelené louce, bez vstupního kapitálu, ale s odhodláním přinést do finančního poradenství potřebnou změnu. Čas ukázal, že naše netradiční metody byly přínosné, což k dnešnímu dni ocenilo téměř 10 tisíc klientů. Jejich důvěra nás vynesla k trvalému růstu. V letošním roce tak můžeme očekávat obrat kolem 50 milionů korun," doplnil Lukáš Hinterbuchner.
 
Vlastimil Bezděk, spoluzakladatel a jednatel EF: "Dosavadní úspěchy neznamenají, že se spokojíme s tím, čeho jsme dosáhli. Chceme potvrdit pozici inovativní firmy. Rozšířením spolupráce s dceřinnou společností  ECI Czech dochází k rozšíření nabídky v oblasti komerčních školení. Získali jsme akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na rekvalifikační kurzy pro specializaci finančního poradenství o celkovém rozsahu 140 hodin. Běžný poradce stanoví, jak máte naložit s penězi. My to naučíme vás. Ne nadarmo se říká, že nejlépe rozumí věcem ten, který umí předat nabyté vědomosti dál. V tom je ten rozdíl mezi EF a ostatními finančně poradenskými firmami. Naši klienti nejsou jen pasivními příjemci. V EF se z nich postupně stávají finančně gramotní lidé."
 
O projektu EasyCapital: EasyCapital je stěžejní aktivitou společnosti EF. Hlavním cílem tohoto projektu je aktivně podpořit transformaci a rozvoj finančního trhu v České republice a podílet se tak na jednom z nejdynamičtějších a nejvýkonnějších odvětví českého hospodářství. Zcela unikátní a bezkonkurenční výhodou je možnost participace na finančním trhu i pro běžné občany, což jim přináší jedinečnou příležitost aktivně se podílet na obratech, které na finančním trhu vznikají. Projekt EasyCapital je jedinečnou příležitostí a umožňuje běžným občanům podílet se na obratu společnosti EF. Zároveň je však chrání před spekulacemi a zejména finančními ztrátami, které by mohly nastat v případě individuálního vstupu na trh. Spolupráce na tomto projektu a s tím spojená participace na finančním trhu v rámci fungující organizace přináší možnost dlouhodobě vydělávat zajímavé finanční prostředky. 
 
O společnosti EF: EF je předním poskytovatelem finančního poradenství v České republice. Vznikla v roce 2003. V současné době má téměř 10.000 klientů, 400 spolupracovníků, 8 regionálních ředitelství (Praha, Plzeň, České Budějovice, Hradec Králové, Brno, Olomouc, Ostrava, Karlovy Vary), lokální pobočky v menších městech, např. Liberec nebo Ústí nad Labem + dalších cca 200 kontaktních míst v lokální síti. V roce 2008 je očekáván obrat 50 milionů korun. EF poskytuje spořící a investiční programy či široký výběr hypoték a pojištění. Partnery pro tyto produkty jsou významné společnosti jako pojišťovny AXA, Kooperativa, Generali, banky ČSOB nebo Česká spořitelna a další subjekty, jako penzijní fondy, stavební spořitelny a leasingové společnosti.

Tisková zpráva EF

5 komentářů: “EuroFinancial se k 5. výročí mění na EF”

 1. Hovnous napsal:

  Jak můžou objektivně radit, když je z poloviny vlastní Axa?

 2. Marek Macura napsal:

  Na tom investujeme se člověk nasměje 🙂 dneska už druhá vtipná zpráva, jen je škoda, že obě sou spíše k pláči než k smíchu..

 3. Ondrasz napsal:

  Takže „poradci“ od EF budou teď odírat lidi pod hlavičkou Axy.Paráda.

 4. Student napsal:

  No to by jeden blil, velebnosti…

 5. Ondřej Hrachový napsal:

  Marně hledám vhodné sprosté slovo, jak tuhle zprávu okomentovat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.