CZK/€ 23.860 +0,15%

CZK/$ 21.880 -0,22%

CZK/£ 27.118 +0,03%

CZK/CHF 23.754 -0,13%

18. 12. 2018

0 komentářů

ERV Evropskou pojišťovnu opouští její zakladatel, novým šéfem bude Libor Dvořák

 

Z představenstva ERV Evropské pojišťovny odchází po 26 letech po dohodě s akcionáři předseda představenstva Vladimír Krajíček a člen představenstva Ondřej Rušikvas. Novým generálním ředitelem společnosti bude od dubna 2019 Libor Dvořák a obchodním ředitelem se od ledna stane Štěpán Landík. 

Vladimír Krajíček založil první specializovanou cestovní pojišťovnu u nás s názvem Evropské Cestovní Pojištění společně s dánskou Europaeiske v roce 1992. Od té doby působil v jejím čele, zasloužil se také o vznik České asociace pojišťoven, kde byl členem prezidia až do roku 2012. Ondřej Rušikvas byl jedním z prvních zaměstnanců pojišťovny a v roce 1999 se stal členem představenstva odpovědným za obchod a marketing.

„Od počátku jsme chtěli naplnit vizi specializované pojišťovny s nejvyšší kvalitou služeb a co nejlepší péčí o klienty kdekoli v zahraničí. Takové zaměření mělo a má hluboký smysl i jedinečný přesah, který nás bavilo rozvíjet a posouvat dál. Máme radost, že se to podařilo a že je na co navazovat,” hodnotí Vladimír Krajíček.

Libor Dvořák působí v ERV Evropské pojišťovně od roku 2002, kdy nastoupil jako finanční ředitel. Štěpán Landík pracuje v Evropské od roku 2000, členem představenstva zodpovědným za likvidaci škod, správu pojištění a klientské centrum je od roku 2014, nově bude odpovědný také za obchod a marketing.
Zdroj : Tisková zpráva ERV Evropské pojišťovny

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Rošáda v Partners: Petr Borkovec povýšil

Společnost Partners Financial Services provedlo důkladnou rošádu ve vedení společnosti. Petr Borkovec nahradil Kateřinu Volínovou (rozenou Palkovou) na pozici předsedy představenstva a přesunul ji i s Pavlem Kohoutem do dozorčí rady.

Text: Petr Zámečník

26. 02. 2014


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *