Sobota 25. září. Svátek má Zlata.

ERV Evropskou pojišťovnu opouští její zakladatel, novým šéfem bude Libor Dvořák

Pojištění 18.12.2018 | 14:01 0 Komentářů

Z představenstva ERV Evropské pojišťovny odchází po 26 letech po dohodě s akcionáři předseda představenstva Vladimír Krajíček a člen představenstva Ondřej Rušikvas. Novým generálním ředitelem společnosti bude od dubna 2019 Libor Dvořák a obchodním ředitelem se od ledna stane Štěpán Landík.

Vladimír Krajíček založil první specializovanou cestovní pojišťovnu u nás s názvem Evropské Cestovní Pojištění společně s dánskou Europaeiske v roce 1992. Od té doby působil v jejím čele, zasloužil se také o vznik České asociace pojišťoven, kde byl členem prezidia až do roku 2012. Ondřej Rušikvas byl jedním z prvních zaměstnanců pojišťovny a v roce 1999 se stal členem představenstva odpovědným za obchod a marketing.

„Od počátku jsme chtěli naplnit vizi specializované pojišťovny s nejvyšší kvalitou služeb a co nejlepší péčí o klienty kdekoli v zahraničí. Takové zaměření mělo a má hluboký smysl i jedinečný přesah, který nás bavilo rozvíjet a posouvat dál. Máme radost, že se to podařilo a že je na co navazovat,” hodnotí Vladimír Krajíček.

Libor Dvořák působí v ERV Evropské pojišťovně od roku 2002, kdy nastoupil jako finanční ředitel. Štěpán Landík pracuje v Evropské od roku 2000, členem představenstva zodpovědným za likvidaci škod, správu pojištění a klientské centrum je od roku 2014, nově bude odpovědný také za obchod a marketing.

Zdroj: Tisková zpráva ERV Evropské pojišťovny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.