Středa 23. září. Svátek má Berta.

ČSOB a Poštovní banka prodlužují bezúročné období u kreditek

Banky Daniel Kuchta 31.03.2011 | 10:34 0 Komentářů

Bezúročné období u Era kreditky a u kreditních karet ČSOB se od začátku dubna prodlužuje ze stávajících 45 dnů na 55 dnů. Stále pak platí nejen pro platby kartou, ale také pro výběry z bankomatů.

U Era kreditky i nadále platí bezúročné období nejen pro platby kartou, ale také pro výběry z bankomatů. Kromě dlouhého bezúročného období, nabízí Era kreditka také vydání a správu karty v prvním roce zdarma. 

Prodloužením bezúročného období chceme zákazníkům poskytnout větší volnost při využívání kreditní karty. Z našich průzkumů vyplývá, že jedním z hlavních požadavků našich klientů je právě prodloužení doby, kterou mají na splacení vyčerpané částky. Tato novinka jim vyjde vstříc a zjednoduší používání kreditní karty,“ popisuje Aleš Pospíšil, ředitel Řízení segmentů Poštovní spořitelny.

ČSOB rozšiřuje účinnost pojištění proti poškození, zničení či odcizení zboží, které je ke kartě zdarma, na 6 měsíců od jeho zakoupení. Zákonná záruka na zakoupené zboží je prodloužená o 1 rok, a bude se nově vztahovat i na další druhy zboží, například nářadí pro kutily a zahrádkáře.

Z nedávného průzkumu jsme zjistili, že pro většinu klientů je nejdůležitější délka bezúročného období, na druhém místě volí především doplňkové služby, které jsou součástí karty. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli prodloužit bezúročné období na nejdelší nabízené – až na 55 dní a rozšířit obě pojištění, která jsou ke kartě zdarma. Věříme, že tímto krokem bude kreditní karta atraktivnější a klienti ji budou používat častěji i k drobnějším nákupům,“ říká Jana Opršalová, výkonná manažerka segmentu Platební komfort ČSOB.

Zdroj: Tisková zpráva Poštovní spořitelny a ČSOB

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.