Neděle 28. února. Svátek má Lumír.

ECP pojistí zaměstnance i proti následkům terorismu

Evropská Cestovní Pojišťovna (ECP) uvádí na český trh cestovní pojištění zaměstnanců, které zahrnuje řadu rizik a u nás je žádná pojišťovna zatím nepojišťuje.

Nový produkt Business Travel Insurance má sloužit dělníkovi, který je v cizině na montáži, stejně jako top manažerovi na služební cestě, i když každý vyžaduje krytí odlišných rizik.

Business Travel Insurance je unikátní svou flexibilitou, která umožňuje jakoukoli kombinaci rizik i výši plnění. Pojištění si klient sestaví z různých modulů, které zahrnují jak tradiční rizika, tak i řadu „nových“ specifických rizik. Nově se dají pojistit i náklady na psychologickou pomoc, alternativní dopravu nebo následky autonehody. Naprostou novinkou na trhu je bezpečnostní balíček reagující na zvýšená rizika cestování spojená s terorismem. Navíc produkt umožňuje pojistit si léčebné výlohy neomezeně,“ popisuje výhody Business Travel Insurance Ing. Hana Axmanová, ředitelka korporátního pojištění a členka představenstva ECP.

ECP nabízí denní cestovní pojistné zaměstnanců ve škále od 44 Kč za základní balíček až po komplexní pojištění všech rizik s nejvyšším možným plněním postačujícím i v USA za 214 Kč.

Business Travel Insurance navíc nezahrnuje pouze pojištění, ale nabízí zaměstnavatelům služby a informace. Na informačním portálu V.I.P. jsou firmám k dispozici on-line aktuální informace o zemích, bezpečnostní situaci, zdravotní péči i o nezbytných opatřeních před cestou.

Zdroj: Tisková zpráva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.