Neděle 29. listopadu. Svátek má Zina.

e-Underwriting od AEGONu by měl urychlit sjednání smlouvy

Pojišťovna AEGON uvádí na trh službu e-Underwriting AEGON Expres, která umožní posouzení zdravotního stavu klienta uzavírajícího pojistnou smlouvu přímo na schůzce s poradcem.

Elektronický zdravotní underwriting doplňuje elektronický formulář smlouvy, který rovněž urychluje práci a omezuje chyby. Díky e-Underwritingu se klient i poradce mohou ihned dozvědět, jestli je je klient pojistitelný, případně s jakou přirážkou či zda musí absolvovat klasické posouzení zdravotních rizik v pojišťovně.

Pojišťovna AEGON garantuje, že výsledky z e-Underwritingu AEGON Expres bude akceptovat a ze zkušenosti vyplývá, že 75 % veškerých návrhů pojistné smlouvy bude možné vyřídit přímo bez další korespondence s klientem či zprostředkovatelem.

Ondřej Poul, ředitel úseku životního pojištění AEGON Česká republika k tomu říká: „AEGON přichází na trh Střední a Východní Evropy se službou bez které 70 % zprostředkovatelů ve Velké Británii či 25 % v Nizozemí vůbec neuzavře smlouvu životního pojištění. Právem lze očekávat, že co je dnes novinkou bude do dvou, tří let standardem i domácího trhu.

Nástroj byl vytvořen ve spolupráci se svou zajišťovnou Munich Re a její dceřinou společností Allfinanz.

Zdroj: Tisková zpráva AEGON

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.