Pondělí 23. listopadu. Svátek má Klement.

Důchodová reforma: strašák, nebo příležitost?

Investice 16.04.2012 | 09:00 0 Komentářů

Pohled EMTC na reformu jinak – unikátní projekt na míru pro Českou republiku

Připravovaná důchodová reforma je velmi diskutovaným tématem. Mnohdy se však nezmiňuje to nejdůležitější – že je to neopakovatelná příležitost a také přínos pro každého z nás. Reforma je nezbytná a má za cíl ulevit státní pokladně a také upevnit spojení mezi plátcem pojištění a výší důchodů. Proto obchodní a vývojářská společnost EMTC – Czech a.s. připravila unikátní projekt „Moje důchodová reforma“ a vytvořila tak novou možnost pro tisíce spolupracovníků.
Od dob privatizace je nástup důchodové reformy jedinou velkou příležitostí – a na dlouho rozhodně poslední. Je velkým zásahem do státní ekonomiky a skupina EMTC se stala jedním z hlavních zprostředkovatelů. Během šesti měsíců získáte několikaletý příjem, a to díky projektu „Moje důchodová reforma“. EMTC má bohaté zkušenosti z jiných reforem a ví, že většina lidí se rozhodne vstoupit do druhého pilíře v prvním čtvrtletí od zahájení reformy. Už vás nemusí děsit nesplacená hypotéka. Naopak, můžete se zajistit na celý život. To vše se podařilo neuvěřitelnému počtu lidí v reformách řízených EMTC. Díky jedinečnému programu „EMTC Club“ navrženému pro Českou republiku má projekt značný náskok před konkurencí, a je tak ve velké výhodě.
A proč byste se důchodové reformy měli zúčastnit i vy? Jde o neopakovatelnou příležitost pro všechny. Projekt se zaměřuje na širokou cílovou skupinu lidí od 18 do 55 let – to je téměř pět milionů obyvatel ČR. Je podporovaný a dozorovaný státem s garantovanými výdělky za prodej, pro který se občané musejí rozhodnout. EMTC – Czech a.s. si je plně vědoma odpovědnosti, kterou má vůči svým spolupracovníkům, a tak mají k dispozici unikátní online-benefit systém doplněný o mnoho nástrojů pro ještě větší úspěšnost na trhu.
EMTC – Czech a. s. je ryze českou společností, která prodává více než 20 tisíc produktů a služeb každý měsíc. Zaměstnává více než pět set lidí a má rozsáhlé a cenné zkušenosti s důchodovými a zdravotními reformami na Slovensku, v Rumunsku a Maďarsku. Roční obrat v roce 2011 dosáhl více než půl miliardy korun. Právě díky zkušenostem ze zahraničních projektů EMTC – Czech a. s. dobře ví, že důchodová reforma není žádný strašák, ale neopakovatelná příležitost, které může každý využít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.