Středa 21. dubna. Svátek má Alexandra.

DIRECT Pojišťovnu vedle Jána Čarného povede také Roman Wojdyla

Dosavadní komerční ředitel DIRECT Pojišťovny Roman Wojdyla byl jmenován do nové pozice – zástupce generálního ředitele. Generální ředitel Ján Čarný totiž dostal na starosti také aktivity pojišťovny v Ruské federaci.

"Nově vytvořená pozice zástupce generálního ředitele souvisí s růstem DIRECT Pojišťovny na českém trhu a s rozšířením aktivit generálního ředitele DIRECT Pojišťovny Jána Čarného, který byl v rámci skupiny RSA pověřen funkcí regionálního ředitele pro Českou republiku a Ruskou federaci," vysvětluje ve své tiskové zprávě DIRECT Pojišťovna.

„K výrazným úspěchům Romana Wojdyly patří i změny v našem call centru, díky nimž je aktivním prodejním kanálem, který se výrazně podílí na prodejních výsledcích. Při řízení našich prodejních kanálů Roman Wojdyla výrazně přispěl k získání vedoucího postavení DIRECT Pojišťovny na trhu on-line pojištění. Podle výzkumu agentury Millward Brown z října letošního roku je DIRECT Pojišťovna jednoznačnou jedničkou na trhu online pojištění s tržním podílem 26 %. Na základě těchto úspěchů byl Romana Wojdyla jmenován mým zástupcem. Věřím, že se mu podaří splnit cíle, které si DIRECT Pojišťovna stanovila – být dynamickou a inovativní pojišťovnou, která svým klientům poskytuje jednoduše, rychle a spolehlivě cenově výhodné produkty a služby,“ doplnil Ján Čarný, generální ředitel DIRECT Pojišťovny.

Zdroj:
Tisková zpráva DIRECT Pojišťovny

Jeden komentář: “DIRECT Pojišťovnu vedle Jána Čarného povede také Roman Wojdyla”

  1. Jana Hoskova napsal:

    Dobrý den co se týče služeb bych si nebyla tak jistá hlásila jsem rozbití skla ,policie v kamerovem záznamů nic neshledala tudis asi kamínek od jedoucího auta a tím bych řekla že je to nahodila událost na kterou se vztahuje pojištění skel ale podle vašich odborníků to nepřipadá v úvahu zaplatit to co si platíte. Toto nedělá dobrou reklamu vaši pojišťovně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.