Úterý 24. listopadu. Svátek má Emílie.

DIRECT Pojišťovna nabídne pojištění vozidel přímo u prodejce

DIRECT Pojišťovna nově umožňuje sjednání pojištění přímo u prodejců ojetých vozů. V současné době spolupracuje se společnostmi AAA AUTO, Auto ESA, HAVEX auto či ŠtěpánekAuto.

„Řada velkých společností na trhu nám deklarovala zájem svých zákazníků právě o produkty DIRECT Pojišťovny. Rozhodli jsme se vyjít těmto požadavkům vstříc a umožnit klientům sjednat si naše pojištění přímo na prodejních místech partnerů,“ říká Radek Šmejkal, obchodní ředitel DIRECT Pojišťovny se zodpovědností za oblast spolupráce s partnery. „Cena pojištění je při sjednání u partnerů je stejná, jako při individuálním sjednání pojistky prostřednictvím call centra nebo internetové prodejní aplikace DIRECT Pojišťovny,“ dodává Radek Šmejkal.

DIRECT Pojišťovna v rámci pojištění vozidel převádí bonusy mezi manželi a kopírujeme bonusy z povinného ručení na havarijní pojištění, na druhé až páté auto nabízí automaticky slevu 15 – 20 % z ceny povinného ručení. Součástí pojistiky jsou také asistenční služby zdarma. Pojištění lze u DIRECT Pojišťovny sjednat kromě zmíněných autobazarů přes internet nebo po telefonu

Zdroj:
Tisková zpráva DIRECT Pojišťovny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.