Středa 25. listopadu. Svátek má Kateřina.

Digitální makléř Fingo přichází na český trh

Investice 14.05.2019 | 16:37 0 Komentářů

Ve spolupráci s největším českým poradenským brokerpoolem Broker Trust přichází do ČR digitální makléř Fingo. Jde o online srovnávač, který klientům je přímo propojen s finančními poradci

Fingo sází na moderní technologie a efektivní propojení online financí s reálnými zprostředkovateli.

“Vyzkoušel jsem různé společnosti a role od jednání s klienty, řízení obchodu až po stavbu vlastního brokerpoolu. Mám za sebou přes 15 let v pojišťovnictví a poradenském byznysu. Díky tomu vím, že úspěšná firma je hlavně o lidech. Proto stavíme Fingo především na týmu schopných a úspěšných lidí, kteří mají společné hodnoty, odvahu zkoušet nové věci a používají selský rozum. K tomu máme silné zázemí Broker Trustu a IT profesionálů,” říká Jan Steinbauer, CEO Fingo, který dříve působil jako obchodní ředitel ChytryHonza.cz a spoluzakládal síť poradců Bonnet.

“Tato spolupráce přináší rozšíření obchodních příležitostí nejen pro naše stávající poradce, ale osloví také poradce nové. Nejen generováním online leadů ověřených vlastním call centrem, ale také díky možnosti poskytnutí vlastního brandu Fingo,” dodává Zdeněk Sluka, majitel Broker Trustu.

Zdroj: Tisková zpráva Fingo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.