Pátek 26. února. Svátek má Dorota.

Další trojice zajištěných fondů od ČSOB

ČSOB přichází v říjnu s dalšími třemi novými zajištěnými fondy, které kromě zajištění nabízejí i zajímavý potenciál růstu.

Výnos fondu ČSOB Světového růstu+ 21 se splatností 4 roky a jeden měsíc je vázán na koš 30 akcií (participace 90 %) a počítá se jako průměr čtvrtletních hodnot koše v průběhu celého trvání fondu.

Fond ČSOB Světový lookback 3 se splatností 5 let a 7 měsíců umožní zhodnotit investice i při počátečním propadu koše 30ti akcií. Jako počátek se totiž počítá nejnižší hodnota koše akcií za prvních 6 měsíců od vzniku fondu. Fond participuje na výnosech koše akcií ze 70 %.

Poslední fond, ČSOB Fixovaný click 2, je navázán na pojištění Maximal Invest a je splatný za pět a půl roku. Za první období bude klientům připsán klik 6 % a v následujících obdobích přispívá každá akcie s pozitivním vývojem 6 % a akcie s negativním vývojem svou skutečnou výkonností. Minimální „click“ vždy odpovídá 2 %.

Fondy jsou v nabídce do konce října a minimální investice je 5 000 korun. U produktu Maximal Invest je minimální vklad 30 000 korun. Vstupní poplatky jsou 2 % v upisovacím období a 3 % po upisovacím období.

Zdroj: Tisková zpráva ČSOB

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.