Úterý 03. srpna. Svátek má Miluše.

Další prodejní čtyřiadvacetihodinovka Opelu. Loni byl rekord

Investice 07.02.2015 | 07:24 0 Komentářů

Během jediného dne dokázali dealeři Opelu prodat v České republice 1204 vozů této značky.

Další prodejní čtyřiadvacetihodinovka Opelu. Loni byl rekord

Tuzemské zastoupení automobilky Opel chystá na příští víkend další pokračování akce Opel 24 hodin. Od pátečního do sobotního poledne budou nonstop otevřena dealerství Opelu a prodejci budou nabízet nové modely této německé značky.

Do akce jsou zařazeny veškeré osobní i užitkové vozy Opel, včetně modelu Vivaro nové generace. Horkou novinkou je ale právě „odtajněná“ Corsa OPC, která si odbude svoji výstavní premiéru až za měsíc na autosalonu v Ženevě. Nejnovější přírůstek do rodiny OPC modelů Opel, který pohání motor 1.6 Turbo o výkonu 152 kW / 207 k a jede až 230 km/h, přijde na 504 900 Kč.

Vloni se podařilo během této doby prodat 1204 automobilů, což je údaj, který je zaznamenán i v České knize rekordů. Jedná se o 17 procent z celkových loňských prodejů Opelu v ČR.

Opel chce zákazníky do autosalonů nalákat i poměrně velkými slevami. Ty pro model Insignia dosahují až čtvrt milionu korun, slevy přesahující částku sto tisíc korun lze získat i na modely Astra, Zafira Tourer, Meriva a Corsa modelového roku 2014.

Kdo si nakonec v rámci této kampaně nový Opel koupí, získá jako prémii také střešní nosič. Kdo využije nabídku značkového financování, dostane i zimní pneumatiky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.