Čtvrtek 20. ledna. Svátek má Ilona.

Další kryptoměna Czecoin spuštěna

Investice 10.09.2014 | 16:02 2 Komentářů

Po první české kryptoměně Czech Crown Coin (CZC) byla 29. července spuštěna další kryptoměna Czecoin (CZECO).

„Start měny byl plánován již dlouho a veřejně anoncován cca tři týdny před spuštěním první české kryptoměny CZC a to na fóru bitcointalk.org, což je standartním postupem při spouštění nové měny. Takže svým způsobem jsme první neb jsme dodrželi standardní postup pro start nové kryptoměny,“ uvádí tisková zpráva Czecoin.

„Připravujeme spolupráci s dalšími internetovými projekty, kde se kryptoměna dá využít, již nyní probíhají jednání. Dále připravujeme i vlastní eshop, kde zprostředkujeme možnost platit za zboží naší kryptoměnou Czecoin,“ uvádí tisková zpráva.

Zdroj: Tisková zpráva Czecoin

2 komentáře: “Další kryptoměna Czecoin spuštěna”

  1. Jarda napsal:

    udělat českou kryptoměnu napadlo asi více lidí, ale nezvládnout její rozjezd jednou a zkoušet to podruhé a začínat pomlouváním, tak to asi mnoho lidí neuděla.

  2. Libor napsal:

    Hodně lidí dostalo nápad udělat českou kryptoměnu, ale nezvládnout to jednou a jít do toho podruhé a začít pomlouváním, těch co to zvládli, to mi přijde jako vážně ubohé. S tímhle CZE minery asi moc nezíská. Mě určitě už ztratili definitivně. Vždyť i za svoje like na FB musí lidem platit…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.