Úterý 21. září. Svátek má Matouš.

CYRRUS loni na zahraničních trzích zobchodoval 252 milionů eur

Makléřská společnost CYRRUS v loňském roce zvýšila objem zprostředkovaných obchodů na zahraničních trzích téměř o 300 %.

Společnost CYRRUS zvýšila v roce 2007 objem obchodů realizovaných na zahraničních trzích o 167 milionů eur (z 85 na 252 mil eur), což vyjádřeno v procentech znamená nárůst o necelých 300 %.
 
„Jednoznačné prvenství v tomto směru patří německému trhu, který si naši klienti oblíbili díky vysoké likviditě, transparentnosti a v neposlední řadě také široké nabídce stále populárnějších investičních certifikátů,“ říká hlavní analytik společnosti Marek Hatlapatka a doplňuje: "Celkový objem obchodů v roce 2007 dosáhl 80,6 mld. Kč ve srovnání se 110,9 mld. Kč v roce 2006."


Společnost CYRRUS svým klientům nabízí službu SUPERSPAD, umožňující obchodovat akcie vybraných zahraničních titulů v českých korunách. V nabídce jsou například polské, maďarské ale také německé a turecké akcie.

V letošním roce mohou klienti využít nové nabídky nákupu německých investičních certifikátů v české měně. Od začátku roku makléři společnosti CYRRUS v tomto sektoru zobchodovali více než 2 miliardy korun.

Zdroj: Tisková zpráva makléřské společnosti CYRRUS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.