Středa 30. září. Svátek má Jeroným.

Cyrrus láká uživatele internetu

Brokerská společnost Cyrrus přichází s dvěma technologickými novinkami, které jsou určeny aktivním uživatelům internetu a milovníkům produktů společnosti Apple

Společnost Cyrrus umožnila českým uživatelům stáhnutí makléřské aplikace pro iPhone v českém jazyce. Ta umožňuje živé sledování vývoje akciových trhů, svého vlastního portfolia, nebo přihlásení na seminář. Aplikace nabízí přehled titulů SUPERSPAD, světových indexů, měn a aktuálního zpravodajství ze serveru CYRRUS, včetně komentářů makléřů a analytiků k situaci na trhu. V budoucnu se plánuje s možností zřídit si své portfolio přes tuto aplikaci online.

Další novinkou, kterou budou mít domácí investoři k dispozici, bude spojení se s experty společnosti Cyrrus na Twitteru. Zkušení makléři jim poskytnou své komentáře a poradenství související s nejnovějším děním na českém a zahraničním akciovém trhu. „Aplikace pro iPhone i služba Twitter přesně odpovídají naši filozofii – jsou dynamické, ale přitom stále spjaté s naším hlavním komunikačním nástrojem, mobilním telefonem. Jeho pojetí se za posledních 12 let, co jsme na trhu, výrazně změnilo,“ uvádí ředitel společnosti Jiří Loubal.

Cyrrus již v září zveřejnil start franšízového konceptu, díky němuž se chce stát prvním skutečným burzovním franšízorem v České republice. „Je logické, že chceme být vždy první ve všech oblastech, které nás zajímají. iPhone vlastní celé naše vedení a jeho možnosti nás jednoduše nadchly. K Twitteru jsme naopak našli cestu díky Jimovi Cramerovi, investičnímu guru, který jej využívá pro svá doporučení,“ dodává Jan Procházka, který je zodpovědný za rozvoj firmy a zároveň je i členem poradního sboru vládního NERVu.

Zdroj: Tisková zpráva Cyrrus

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.