Středa 30. září. Svátek má Jeroným.

ČSOB vylepšuje konta pro občany i podnikatele

Banky Daniel Kuchta 03.05.2011 | 11:17 0 Komentářů

ČSOB od začátku května uvádí na trh tři novinky určeny jak pro občany, tak pro podnikatele.

Občanům je určen nový Rodinný balíček k ČSOB Aktivnímu kontu. Za jednotnou cenu dostane klient zdarma 40 nejvyužívanějších transakcí, a to 15 tuzemských příchozích plateb, 10 odchozích elektronických tuzemských transakcí a 15 výběrů z bankomatů ČSOB v rámci České republiky.

Vylepšené ČSOB Podnikatelské konto nabízí nově pro své vlastníky navíc zdarma embosovanou platební kartu VISA Classic místo VISA Electron a celkem 5 vkladů a 5 výběrů z ČSOB bankomatu zdarma.

Podnikatel, která má v bance otevřené ČSOB Podnikatelské konto s měsíčním kreditním obratem alespoň 100 tisíc Kč, nebo vlastní ČSOB Firemní či Obchodní konto, si může zřídit zdarma ČSOB Aktivní konto.

Z průzkumu, který jsme si nechali vypracovat mezi živnostníky, vyplynulo, že podnikatelé preferují stejnou banku pro svůj firemní i osobní účet. Rozhodli jsme se tedy podnikatelům vyjít vstříc a k firemním kontům si nyní mohou zřídit Aktivní konto zdarma, a tak jednoduše a přehledně spravovat jak firemní, tak i rodinné finance,“ říká Jana Opršalová, výkonná manažerka segmentu Platební komfort ČSOB.

Zdroj: Tisková zpráva ČSOB

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.