Sobota 28. listopadu. Svátek má René.

ČSOB příchází s trojicí nových zajištěných fondů s výnosem 3,1 % p.a.

Nabídku zajištěných fondů ČSOB nově rozšířil fond Maximal Invest – ČSOB Prémium 7, který kromě zhodnocení peněz s fixním výnosem 3,1 % p.a. nabízí také životní pojištění. Vedle toho ČSOB představila také fondy Fixovaný click 9 a ČSOB Kvalitní akcie 1.

 

Maximal Invest – ČSOB Prémium 7 kromě bezplatného životního pojištění umožňuje klientům také zvolit si takzvanou obmyšlenou osobu, která získá nárok na investované prostředky v případě smrti investora. Doba trvání fondu je 5 let a 1 měsíc. ČSOB Kvalitní akcie 1 má dobu splatnosti 5 let a 5 měsíců, přičemž maximální výnos fondu není omezen. Podkladovým aktivem jsou akcie společností jako například Mc Donalds, Tesco, Nestlé či Unilever. Ochrana vkladu je zaručena.

Posledním fondem z vánočního balíčku je ČSOB Fixovaný Click 9. Investiční období tohoto fondu trvá 3 a půl roku a je rozděleno na tři mezidobí. První dvě trvají po jednom roce, poslední je o půl roku delší. V prvním období fond připíše fixní výnos ve výši 3,5 %. Ve druhém a ve třetím období je výnos dán průměrným výnosem akcií oproti jejich počáteční hodnotě. Minimální připsaný výnos za poslední dvě mezidobí je 0,5 %. Celkový maximální výnos tak může v případě pozitivního vývoje trhů dosáhnout 4,5 – 15,5 %.

Zdroj: Tisková zpráva ČSOB

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.