Úterý 01. prosince. Svátek má Iva.

ČSOB přichází s kombinací výhod spořícího účtu a investování

ČSOB 1-2-3 Invest nabízí klientovi možnost investovat do podílových fondů, ale na druhou stranu nabízí dostupnost prostředků srovnatelnou se spořícími účty.

Klient, který se rozhodne zhodnocovat své prostředky prostřednictvím ČSOB 1-2-3 Investu, má po po třech letech zajištěnou návratnost své investice spolu s možností zajímavého výnosu. Přitom však má zároveň svůj aktuální podíl kdykoliv k dispozici. Odkup je možný vždy do tří dnů a výstupní poplatek činí 0,25 % z hodnoty vybírané částky.

„Klienti se často ptají, zda mají své peníze raději spořit či investovat. ČSOB 1-2-3 Invest do investování přináší to, co obvykle hledají u spořicích produktů – vysokou likviditu. Když se trhům daří, přesouvá aktiva na denní bázi do akciových a dravějších titulů, které mohou přinést zajímavý výnos. Když jdou trhy dolů, aktiva se přesouvají do konzervativnějších nástrojů – jakými jsou například dluhopisy. Díky denní správě může nabídnout flexibilní hledání nejrozumnějšího řešení mezi ochrannou vložených peněz a zajímavým výnosem. Věříme, že klienti tento produkt ocení,“ uvedl Jan Barta, generální ředitel ČSOB Investiční společnosti.

Zdroj: Tisková zpráva ČSOB

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.