Pátek 22. ledna. Svátek má Slavomír.

ČSOB představuje novou řadu Maximal Investu s garantovaným zhodnocením 10,43 %

Maximal Invest ČSOB Světový strom 13 nabízí klientům jistotu, že v době splatnosti fondu, tedy k 12. říjnu 2015, jim bude připsán předem známý minimální výnos ve výši 10,43 %. Při dobrých podmínkách na trhu se však zhodnocení investice může vyšplhat až přes 50 %. Součástí Maximal Investu je také životní pojištění.

„Klienti hledají produkty, které jim nabídnou zajímavé zhodnocení jejich peněz, ale zároveň představují i bezpečnou investici a přinesou i ochranu jejich vlastní osoby. Maximal Invest ČSOB Světový strom 13 je jim šitý přesně na míru. Minimální výnos po splatnosti fondu přesáhne 10 procent, maximální však může dosáhnout až 52,75 %. Navíc klienti starší 54 let mohou ušetřit až 10 800 Kč díky daňovým odpočtům,“ uvedl Pavel Kratochvíl, výkonný manažer segmentu Spoření a investice ČSOB.

Maximal Invest je splatný po 5 letech a 6 měsících. Jeho investiční období je rozděleno do ročních mezidobí (poslední je delší). Po prvním investičním období získají klienti fixní výnos ve výši 4 %. V dalších obdobích bude připsaný výnos záviset na vývoji hodnot 30 podkladových akcií v koši. Celkový výnos po splatnosti tak mohou klienti očekávat mezi 10,43 % a 52,75 %.

Maximal Invest ČSOB Světový strom 13 kombinuje investici s životním pojištěním. Klienti v předdůchodovém věku mohou využít daňových odpočtů za zaplacené "pojistné". Pro klienty, u kterých nevzniká nárok na starobní důchod, je připraveno bezplatné pojištění úrazové invalidity do výše 500 000 Kč.

Zdroj:
Tisková zpráva ČSOB

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.