Neděle 28. února. Svátek má Lumír.

ČSOB Pojišťovna připíše klientům zhodnocení ve výši 5,3 %

Klientům, kteří si u ČSOB Pojišťovny sjednali životní pojištění Spektrum, bude za loňský rok připsáno zhodnocení ve výši 5,2 % p.a.

Univerzální životní pojištění Spektrum má stanovenu technickou úroková míra na úrovni 2,4 %. Po přičtení finančního bonusu, kterým se vedení společnosti rozhodlo podpořit výnosnost produktu, klienti získají za loňský rok zhodnocení ve výši 5,2 % v případě pravidelně placeného pojistného a 3,55 % z jednorázových a mimořádných vkladů. 

„S hrdostí mohu říci, že díky kvalitním metodám řízení rizik, které u nás používáme, dokážeme nabídnout zákazníkům atraktivní výnosy i v současných těžkých dobách,“ řekl člen představenstva a ředitel divize životního pojištění ČSOB Pojišťovny Wim Guilliams.

Zdroj: Tisková zpráva ČSOB Pojišťovny

4 komentáře: “ČSOB Pojišťovna připíše klientům zhodnocení ve výši 5,3 %”

 1. anonym napsal:

  Kecy! Spektrum je shit! Lidi, hlavně Vy co máte KZP1, nenechte se zblbnou a nerušte, máte garantováno 5%, pojišťovně ležej tyhle smlouvy v žaludku a ráda by se jich zbavila!

 2. Napravovatel napsal:

  To Spektrum se neprodává dlouho, takže fakt klidně ať tam připíšou víc, klienti stejně platí v současnosti poplatky. Tím super zhodnocením chtějí nalákat nové klienty, nebo i ty stávající s KZP1, ale pak za pár let připíšou už jen 3%. No není úžasný jít z 5% garantovaných na 2,4%?! 🙂

 3. asdfgh napsal:

  Krásný příklad marketingového oblbování. Hlavní je nadpis, takže se tam napíše 5,3, ačkoli se v článku pak říká 5,2. A to jenom pro běžně placené pojistné, které se na začátku vůbec nespoří, takže klidně mohli dát i 10%, ono z té 0 by to stejně nic nehodilo. No a pak nevýrazně dokončíme informaci k úplnosti, že jednorázově placené pojistné má zhodnocení 3,55. A to je v podstatě ta důležitá informace, to je to skutečné zhodnocení, které pojišťovna připsala. No, popravdě řečeno, to není špatné za loňský rok. Bez toho oblbování by to vypadalo jako super a seriozní informace, takto bych se bál, že tam bude ještě nějaký háček.

 4. Škodolibka domácí napsal:

  tratí klient za rok kolik ???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.