Čtvrtek 04. března. Svátek má Stela.

ČSOB pojišťovna nabízí online správu pojistné smlouvy

Klienti ČSOB Pojišťovny mohou od začátku září získat přístup ke svým pojistným smlouvám prostřednictvím internetu. V rámci aplikace budou umožněno klientům také zadávání změn.

„Klienti často mají uzavřeno pojištění již delší dobu s pojistnými částkami, které neodpovídají jejich dnešním potřebám. To se týká jak pojištění majetku (domu, domácnosti auta), tak i pojištění životních,“ říká David Roček, marketingový manažer životního pojištění ČSOB Pojišťovny

ČSOB Pojišťovna na základě svého letního průzkumu zjistila, že klienti nemají přehled o tom, jak jsou pojištěni. Reakcí na toto zjištění je spuštěním webové aplikace Účet online. Prostřednictvím tohoto nástroje může klient své smlouvy sledovat online a současně zadávat změny například osobních údajů na smlouvách životního pojištění, adresy, e-mailového kontaktu nebo telefonu.

V rámci projektu "Účet online" však ČSOB Pojišťovna plánuje rozšíření možností správy pojistných smluv. Změny by se měly dotknout především Investičního životního pojištění Variace. Prostřednictvím Účtu online budou moci měnit svoji investiční strategii, převádět jednotky z fondu do fondu nebo měnit alokační poměry.

Zdroj:
Tisková zpráva ČSOB Pojišťovny 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.