Neděle 28. února. Svátek má Lumír.

ČSOB nabízí termínovaný vklad s úrokem 3,1 %

Banky Daniel Kuchta 08.01.2009 | 12:03 0 Komentářů

Od 8. ledna nabízí ČSOB roční termínovaný vklad s garantovanou úrokovou sazbou 3,1 %. Nabídka je časově omezená. Podobná časově omezená nabídka od HSBC se 4% úrokem končí koncem ledna.

V dnešní době zaznamenáváme zvýšený zájem klientů o takové produkty, které  garantují jistý výnos. Narozdíl od spořících účtů, u kterých se může úroková sazba kdykoliv změnit, nabízíme klientům roční termínovaný vklad s garantovanou,úrokovou sazbou po dobu trvání vkladu,“ vysvětluje hlavní výhody ČSOB Termínovaného vkladu Pavel Kratochvíl, výkonný manažer segmentu Spoření a investice ČSOB.

HSBC nabízí od začátku prosince šestiměsíční termínovaný vklad s ročním úrokem 4 %. Tato nabídka je určena pro 1 000 klientů, kteří si uloží přesně jeden milion korun. Vložením této částky se člověk automaticky kvalifikuje na Premier klienta.

Na rozdíl od spořících účtů jsou  prostředky na termínovaných vkladech vázány. Oba produkty mají tu výhodu, že vklady jsou ze zákona pojištěny, na druhou stranu ale jejich výnosy podléhají 15% dani.

Zdroj: Tisková zpráva ČSOB, HSBC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.