Pondělí 08. března. Svátek má Gabriela.

ČSOB je i letos generálním partnerem FEBIOFESTU

Banky Luboš Svačina 24.03.2009 | 13:46 0 Komentářů

ČSOB letos již posedmé bude generálním partnerem filmového festivalu FEBIOFEST. K filmovému festivalu se navíc vztahuje i speciální nabídka nového ČSOB Spořícího účtu s prémií, která potrvá do konce dubna 2009.

„Partnerství s FEBIOFESTEM si ČSOB cení jednak pro kvalitu filmů, které nabízí, a také pro unikátní spojení zapálených nadšenců, vynikajících filmařů a profesionálně zdatných manažerů. Obojí si zaslouží naši plnou podporu,“ řekl Tomáš Brych, ředitel marketingové komunikace ČSOB.

Návštěvníci filmového festivalu budou při návštěvě kina upozorněni, že si mají zapnout funkci bluetooth. Do mobilu se jim poté stáhne program celého festivalu společně s nabídkou Spořícího účtu s prémií. Každý, kdo si účet u ČSOB zařídí do 30. 4. 2009 navíc obdrží mimořádnou výši úrokové prémie.

ČSOB Spořící účet s prémií kombinuje klasický spořící účet a termínovaný vklad. Vedle základního vyhlašovaného úroku získají klienti na konci kalendářního roku navíc úrokovou prémii. Její výše je garantována po celý kalendářní rok. Peníze na účtu nejsou nijak vázány a vedení účtu je zdarma.

Zdroj:
Tisková zpráva ČSOB

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.