Sobota 18. září. Svátek má Kryštof.

ČSOB Autolease – nová značka pro operativní leasing

Banky Daniel Kuchta 14.04.2008 | 08:57 0 Komentářů

Společnost ČSOB Leasing zavedla novou obchodní značku pro produkty operativního leasingu ČSOB Autolease, která nahrazuje dosud používaný název CarPark.

Značku Autolease používají všechny společnosti patřící do evropské skupiny KBC Lease, která je složena ze 17 samostatných společností působících ve střední a západní Evropě.

Pod značkou ČSOB Autolease bude společnost nabízet financování a správu provozu osobních a užitkových automobilů, nákladních vozů, strojů a zařízení.

„Nadnárodním společnostem tak budeme nabízet produkty pro financování a správu jejich flotil v ČR pod názvem Autolease, který znají z jiných států Evropy. Členství ve skupině KBC Lease je pro nás přínosné nejen v oblasti společné obsluhy nadnárodních zákazníků, ale především v oblasti přenosu know-how full service leasingu,“ řekla manažerka týmu full service leasing společnosti ČSOB Leasing Martina Ondrejčáková. „Náš operativní leasing dostane s novým názvem i nové logo a internetovou adresu www.csobautolease.cz,“ doplnila Martina Ondrejčáková.

Společnost ČSOB Leasing uzavřela v roce 2007 v oblasti operativního leasingu 2 200 smluv, což je nárůst o 147 % oproti předešlému roku. Za první čtvrtletí pak vzrostly obchody operativního leasingu za první čtvrtletí 2008 o více než 100 %.

Zdroj: Tisková zpráva ČSOB Leasing

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.