Sobota 24. července. Svátek má Kristýna.

ČP Zdraví sjednala již více než 8000 pojistek pro případ pobytu v nemocnici

ČP Zdraví nabízí od února letošního roku pojištění úhrady regulačního poplatku za pobyt v nemocnici. Největší zájem o tento typ pojištění projevili klienti v Moravskoslezském kraji.

Pojištění, kde pojistným plnění je v plné výši hrazen regulační poplatek za pobyt v nemocnici začala ČP Zdraví nabízet v únoru letošního roku. Do dnešního dne  si tuto pojistku sjednalo 8067 lidí, kterým tak v případě hospitalizace dceřiná společnost České pojišťovny ČP ZDRAVÍ regulační poplatek ve výši 60 Kč/den v nemocnici vrátí. Nejvíce sjednaných smluv eviduje ČP Zdraví v Moravskoslezském kraji (1186), Ústeckém kraji (1043) a Jihomoravském kraji (989).

Pojištění úhrady regulačního poplatku v České republice poskytuje také například pojišťovna Generali, AXA či AIG Europe

Zdroj: Tisková zpráva České pojišťovny

Jeden komentář: “ČP Zdraví sjednala již více než 8000 pojistek pro případ pobytu v nemocnici”

  1. V. napsal:

    Je to sice dobrý nápad,toto pojištění,ale ČP Zdraví „zapomněla“ dodat,že je toto pojištění jen pro zdravé jedince.Jsem nemocná,ale v nemocnici jsem ležela naposledy před 8 lety a to jen 2(dva) dny.Moje nemoc si totiž hospitalizaci nevyžaduje.Vše je možné vyřešit ambulantně.Pro svou jistotu jsem se nechala pojistit.Po měsíci mi z ČPZdraví přišla výpověďˇ,ŽE JSEM MOC NEMOCNÁ,TAKŽE MNE NEPOJISTÍ!Bylo by tedy velmi vhodné,aby na přepážkách a agenti ČP Zdraví,upozorňovali na toto nové zájemce o pojištění.
    Závěr:JSI-LI NEMOCNÝ(Á) NELEZ DO ČP ZDRAVÍ SE POJISTIT PRO PŘÍPAD POBYTU V NEMOCNICI !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.