Pátek 26. února. Svátek má Dorota.

ČP nabízí nové pojištění pro motoristy

Česká pojišťovna ZDRAVÍ začala nabízet nové Pojištění pracovní neschopnosti a hospitalizace při dopravních nehodách.

Pojišťovna v současnosti oslovuje korespondenční cestou ty řidiče, kteří mají sjednáno pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla nebo havarijní pojištění u ČP. pojištění je pak dostupné i jako nový produkt po internetu.

Klientovi, který utrpěl zranění při dopravní nehodě, bude v případě jeho hospitalizace anebo pracovní neschopnosti způsobené léčením následků úrazu vyplacena sjednaná pojistná částka. Pojištěný obdrží 500 Kč denně při hospitalizaci hned od 1. dne pobytu v nemocnici a při pracovní neschopnosti od 29. dne jejího trvání.

Tyto částky budou vypláceny až po dobu jednoho roku. Celkem mohou získat zranění až 1000 Kč denně, a to vše za pojistné, které nedosahuje ani ceny běžného umytí vozidla, “ osvětluje podmínky pojištění vedoucí oddělení produktového managementu Martin Stehlík.

Při sjednávání se nezjišťuje zdravotní stav klienta, výše pojistného je stejná pro všechny klienty a pojištění hospitalizace se vztahuje i na všechny spolujezdce pojištěného, pokud k dopravní nehodě došlo ve vozidle pojištěném u České pojišťovny.

Zdroj: Tisková zpráva České pojišťovny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.