Středa 22. září. Svátek má Darina.

Colosseum představuje investorům svůj INVEST Premium

Společnost Colosseum uvádí na trh službu INVEST Premium, která nabízí klientům aktivní správu investičních portfolií s možností výběru investovaných prostředků kdykoliv na požádání.

Společnost Colosseum, která patří mezi nejvýznamnější české nebankovní obchodníky s cennými papíry se specializací na burzovní a OTC deriváty (komodity, Forex a CFDs), nabízí svým klientům novou službu INVEST Premium. Tento produkt je postaven na principu tzv. mikrokontraktů – speciálních odvozených investičních nástrojů, které odpovídají tisícině standardního investičního nástroje. 

"Díky těmto mikrokontraktům může správce i na menších klientských účtech investovat do všech aktiv a po celém světě," vysvětluje Štěpána Pírek, vedoucí oddělení Asset Management společnosti Colosseum, a.s. a hlavní správce programu INVEST Premium.

Minimální částka investice činí 250 000 Kč, přičemž vložené prostředky je možné kdykoliv v průběhu investice "odkoupit" zpět. Další informace k programu INVEST Premium je možné nalézt na www.colosseum.cz/invest-premium/

Zdroj:
Tisková zpráva Colosseum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.