Úterý 28. září. Svátek má Václav.

Citibank zavádí nové Citikonto Plus

Banky Daniel Kuchta 15.11.2011 | 10:47 0 Komentářů

Citibank Europe plc rozšířila nabídku služeb pro retailovou klientelu o nový balíček produktů pod názvem Citikonto Plus.

Nový balíček umožní klientům zvolit si kombinaci bankovních služeb podle svých potřeb. Samozřejmostí je debetní karta a internetové, telefonní i mobilní bankovnictví, jednou z výhod je možnost čtyř výběrů hotovosti zdarma z jakéhokoliv bankomatu v ČR. Klient si také může založit vedení samostatného balíčku pro rodinné příslušníky zdarma. Benefitem je možnost využívat slev v rámci programu CitiClub, ve kterém jsou nabízeny až 25% slevy více než 200 obchodníků a poskytovatelů služeb v České republice.

To, kolik klient za vedení balíčku zaplatí, závisí na tom, jestli bude produkt využívat aktivně, nebo ne. „Pokud klient využívá účty v rámci balíčku Citikonto Plus aktivně, neplatí za jeho vedení žádné poplatky. Podmínka aktivního využívání účtu spočívá buď v příchozích platbách ve výši alespoň 25 000 Kč měsíčně, nebo klient musí mít průměrný měsíční zůstatek na všech účtech v rámci balíčku minimálně 250 000 Kč,“ říká Petr Řehák, ředitel retailového bankovnictví v Citibank. „V případě, že klient nevyužívá Citikonto Plus aktivně, zaplatí za jeho vedení 169 Kč měsíčně. První tři měsíce od podepsání smlouvy je však vedení balíčku Citikonto Plus zcela zdarma pro každého.“ doplňuje Petr Řehák.

Zdroj: Tisková zpráva Citibank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.