Pondělí 20. září. Svátek má Oleg.

Citibank a Visa začínají nabízet paltební nálepky

Banky 19.11.2013 | 13:02 0 Komentářů

Ode dneška díky Asociaci Visa Europe a Citibank Europe plc je možné zaplatit bezkontaktní platební nálepkou, vydávanou ke kreditním kartám Citi.  Nálepkuje možné umístit téměř na cokoliv.

„V souladu s dlouhodobou strategií společnosti Visa Europe se zaměřujeme na postupné nahrazování hotovostních transakcí těmi bezhotovostními. Ty představují rychlejší, bezpečnější a také pohodlnější způsob platby za pomoci bezkontaktních technologií, ať již v podobě bezkontaktních karet, chytrých NFC telefonů nebo nově i platebních nálepek. Výsledkem naší dlouhodobé spolupráce se členskými bankami je více než 30 tisíc platebních terminálů podporujících bezkontaktní technologii, které držitelé Visa produktů mohou využívat po celé republice“, uvedl Marcel Gajdoš, regionální manažer Visa Europe pro Českou a Slovenskou republiku.

Citibank byla první bankou, která na český trh uvedla v roce 2011 bezkontaktní kreditní kartu a bezkontaktní platební nálepku a také se účastnila pilotního projektu NFC mobilních plateb v České republice. Naším cílem je přinášet klientům nejnovější technologie v oblasti bankovních produktů a zahájení spolupráce je tak dalším logickým krokem, jak používání našich produktů a služeb klientům zpříjemnit a zjednodušit,“ říká Veronika Špaňárová, ředitelka retailového bankovnictví Citibank, a dodává: „Skutečnost, že je Citibank opět první bankou, která v České republice vydává bezkontaktní platební nálepky Citibank, potvrzuje naši vedoucí pozici v oblasti inovací.“

Zdroj: Tisková zpráva Visa a Citibank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.