CZK/€ 23.860 +0,15%

CZK/$ 21.880 -0,22%

CZK/£ 27.118 +0,03%

CZK/CHF 23.754 -0,13%

30. 08. 2021

0 komentářů

Citi jmenovala nového generálního ředitele pro Českou republiku a region střední Evropy

 

Novým generálním ředitelem Citi pro Českou republiku a region střední Evropy bude od 1. září 2021 Munir Nanji. 

Munir nahradí ve funkci ředitele pro region střední Evropy Kevina A. Murrayho, který odešel v srpnu 2021 do penze. Ve své nové roli bude zodpovědný za pobočky Citi v Bulharsku, České republice, Maďarsku, Rumunsku a Slovensku a za obchodní činnost v dalších 11 státech regionu střední Evropy, kde Citi působí. Munir Nanji bude rovněž pracovat na pozici generálního ředitele Citi v České republice, kde nahradí Michala Nebeského, který se hodlá věnovat novým profesním příležitostem. Jmenování Munira na pozici generálního ředitele Citi v České republice ještě podléhá souhlasu příslušných regulátorů.

Munir Nanji do svého jmenování zastával pozici ředitele Citi pro nadnárodní společnosti Asijsko-pacifického regionu v divizi Banking Capital Markets and Advisory v Singapuru. Během své kariéry u společnosti působil v klíčových manažerských pozicích na odděleních korporátního bankovnictví, produktového managementu a legal entity governance v Asii, Evropě a Africe.

Svou kariéru u Citi začínal Munir v africké pobočce Citi v Keni. Po určitý čas pracoval také ve skupině Unicredit, které pomáhal při expanzi v regionu střední Evropy.

“Těší mne, že se Munir Nanji po několika letech vrací opět do regionu střední Evropy, který pro Citi hraje významnou roli. Je zkušeným manažerem, který s sebou přináší 30 let mezinárodních bankovních zkušeností z klíčových trhů a péče o nejvýznamnější klienty v Asii, Evropě, Africe a na Blízkém východě. Pod jeho vedením bude Citi pokračovat v dalším růstu a naplňování strategických cílů v důležitém regionu střední Evropy.” uvedla Kristine Braden, generální ředitelka Citi pro Evropu.

REKLAMA

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Komentář: ČNB a rozehraná partie ohrožující cenovou stabilitu

Vypadalo to na 300 miliard, bude to více než 400 miliard. Ne, nejde o deficit státního rozpočtu, ale o rekordní ztrátu hospodaření České národní banky. Se změnou prostředí se bilance této instituce stává neřízenou střelou. Z pohledu hospodaření české centrální banky je situace více než nepříznivá. V […]

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

13. 01. 2023

O pomýlení inflací, ponaučení, zombifikaci ekonomiky a inflačních obětech a vrazích

Často se zapomíná, že většina čísel, která až do posledního haléře účetní kalkulují, jsou odhadem zatíženým inflační nejistotou. Málokdo klamné informace koriguje. Mnohým to vyhovuje. Ti, kteří získali dlouhodobé financování s fixní úrokovou sazbou, z inflace profitují. Problém může nastat, až bude nutné dluh refinancovat. I takto […]

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

11. 01. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *