Neděle 19. září. Svátek má Zita.

Citi jmenovala nového generálního ředitele pro Českou republiku a region střední Evropy

Banky 30.08.2021 | 13:53 0 Komentářů

Novým generálním ředitelem Citi pro Českou republiku a region střední Evropy bude od 1. září 2021 Munir Nanji.

Munir nahradí ve funkci ředitele pro region střední Evropy Kevina A. Murrayho, který odešel v srpnu 2021 do penze. Ve své nové roli bude zodpovědný za pobočky Citi v Bulharsku, České republice, Maďarsku, Rumunsku a Slovensku a za obchodní činnost v dalších 11 státech regionu střední Evropy, kde Citi působí. Munir Nanji bude rovněž pracovat na pozici generálního ředitele Citi v České republice, kde nahradí Michala Nebeského, který se hodlá věnovat novým profesním příležitostem. Jmenování Munira na pozici generálního ředitele Citi v České republice ještě podléhá souhlasu příslušných regulátorů.

Munir Nanji do svého jmenování zastával pozici ředitele Citi pro nadnárodní společnosti Asijsko-pacifického regionu v divizi Banking Capital Markets and Advisory v Singapuru. Během své kariéry u společnosti působil v klíčových manažerských pozicích na odděleních korporátního bankovnictví, produktového managementu a legal entity governance v Asii, Evropě a Africe.

Svou kariéru u Citi začínal Munir v africké pobočce Citi v Keni. Po určitý čas pracoval také ve skupině Unicredit, které pomáhal při expanzi v regionu střední Evropy.

“Těší mne, že se Munir Nanji po několika letech vrací opět do regionu střední Evropy, který pro Citi hraje významnou roli. Je zkušeným manažerem, který s sebou přináší 30 let mezinárodních bankovních zkušeností z klíčových trhů a péče o nejvýznamnější klienty v Asii, Evropě, Africe a na Blízkém východě. Pod jeho vedením bude Citi pokračovat v dalším růstu a naplňování strategických cílů v důležitém regionu střední Evropy.” uvedla Kristine Braden, generální ředitelka Citi pro Evropu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.