Pondělí 21. června. Svátek má Alois.

Chytrý Honza nově nabízí sjednání životního pojištění zcela online

Společnost ChytryHonza.cz spouští sjednání životního pojištění kompletně online. V rámci životního pojištění online nabízí krytí jedenácti nejdůležitějších rizik nastavitelných dle potřeb klienta. Pro kratší a přehlednější proces je maximální limit pojištění stanoven na dva miliony korun.

“Inovace jsou nedílnou součástí naší strategie, kterou se nám dlouhodobě daří plnit. Letos jsme již spustili online nástroj pro sjednávání povinného ručení nebo pro investování,” říká Nicolas Eich, výkonný ředitel společnosti ChytryHonza.cz.

Online životní pojištění zahrnuje základní zajištění do invalidity 3. stupně, připojištění pro případ smrti a závažná onemocnění. Nabízí i doplňková úrazová rizika, tedy smrt následkem úrazu, trvalé následky úrazu s progresivním plněním, denní odškodné při úrazu a hospitalizaci následkem úrazu.

“Jsme velmi rádi, že se nám pro naše klienty podařilo vytvořit intuitivní a transparentni produkt, díky kterému si každý může individuálně parametrizovat vlastní pojištění s přehledem nákladů a výší krytí,” dodává Nicolas Eich.

Zdroj: Tisková zpráva Chytrý Honza

5 komentářů: “Chytrý Honza nově nabízí sjednání životního pojištění zcela online”

 1. Karel napsal:

  btw. ta sleva 30% za zdravý životní styl je také nesmysl a jen akviziční nástroj. s pojistnou matematikou to nemá nic společného.

 2. Karel napsal:

  Ale jinak je to od mutu mutu sviňárna na lidi, stejně jako ti vymyšlení „spokojení klienti“, kteří jsou na těch webech creative docku už rok a to žádné pojištění nebylo. prostě si s tím vytírají zadek.

 3. Karel napsal:

  dobrý marketing. není nad to, zaplatit si agenturu, která do všech diskusí o online píše tyto „osobní“ zkušenosti. 🙂

 4. Bára napsal:

  Jsem pro sjednávání online. V dnešní době to vnímám jako krok správným směrem, pokud jsou podmínky férové a nastavené tak, že jim rozumí i laik. Lepší než živit moloch agentů. Online to umí i Mutumutu. U nich se mi líbí i bonusový systém za zdravý životní styl a návštěvy u lékaře https://www.mutumutu.cz/30-procent-zpet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.