Středa 04. srpna. Svátek má Dominik.

Chytrá karta od České spořitelny

Banky Luboš Svačina 19.09.2008 | 14:27 0 Komentářů

Česká spořitelna představila další ze svých „skládačkových“ produktů – Chytrou kartu. Jednou z vlastností karty je garance nejnižší ceny nakupeného zboží.

 

Chytrá karta České spořitelny nabízí velké množství variant nastavení služeb. Součástí základního nastavení je garance nejnižší ceny. Jedná se o záruku, že pokud klient nakoupí kartou a později uvidí totéž zboží za nižší cenu, dostane rozdíl zpět (maximálně však 5000 Kč).

Klient si může za poplatek dále navolit služby jako např. slevový program Sphere se slevami 5 – 30 % u více než  šesti a půl tisíce obchodníků u nás i na Slovensku, zvýhodněný Bonus program, kdy klient získá 1 bod za 15 Kč (místo standardních 20 Kč), možnost odložit úhrady, kartu zdarma, pokud provede ročně transakce v určitém objemu, a další služby. S Chytrou kartou České spořitelny lze spořit i na důchod – klient za každých 1000  Kč nákupu v obchodě získá 10 Kč na penzijní připojištění u Penzijního fondu České spořitelny. Počet sjednaných služeb ovlivňuje i délku bezúročného období, které může dosáhnout až 55 dní.

Podmínkou získání karty je pouze odpovídající příjem. Cena za vydání karty je v základním provedení 199 Kč. Za další volitelné služby zaplatí klient minimálně 19 Kč, vždy v závislosti na počtu sjednaných služeb. Více informací o Chytré kartě je uvedeno na těchto webových stránkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.