Čtvrtek 22. října. Svátek má Sabina.

Chevrolet Spark nyní: Žádná zženštilost

Investice 13.06.2010 | 00:00 0 Komentářů

Od konkurentů ho odlišuje hlavně drsný vzhled

Prestižní automobilové značky zatím tak nějak existenci vozů nejmenší třídy určených hlavně pro krátké jízdy pro městě nechávaly stranou své pozornosti. A tak se na trhu v této kategorii hezky zabydlely (kromě italských) také korejská miniauta.
Jako odpověď na velmi dobrý vůz i10 značky Hyundai nasadil nedávno Chevrolet novou generaci vozu Spark. To, jak bude vůz vypadat, nenechal vůbec náhodě. Dokonce vyzval budoucí zákazníky, aby hlasovali o tom, která ze tří připravených studií se jim bude nejvíce líbit. Nakonec vyhrála ta s nejdrsnějšími tvary, což pro někoho mohlo být překvapení, protože takováto auta se obyčejně pokládají za ženská.
A tak je na scéně místo předcházejícího matize (matýska, jak se mu občas něžně říkalo), který se před pěti lety změnil ve sparka, auto s ostře řezanými rysy.
Výbava je na slušné úrovni
Od svých konkurentů se dosti odlišuje. Má velmi výraznou vysokou příď, které dominují jednak logo značky (je stále větší a větší, což zřejmě má odrážet větší sebevědomí lidí, kteří v Koreji auta pro americkou automobilku vytvářejí) a také obrovitánské světlomety.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.