Pátek 27. listopadu. Svátek má Xenie.

Cestovní pojištění Allianz získalo 2. místo v soutěži TTG Travel

V kategorii Nejlepší cestovní pojišťovna soutěže TTG Travel Awards 2010 získala Allianz pojišťovna 2. místo.

Cestovní pojištění Allianz nabízí pojistné krytí léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění zavazadel pro případ ztráty nebo poškození, pojištění odpovědnosti za škodu a doplňkové asistenční služby. Jako jedna z mála pojišťoven kryje Allianz pojišťovna riziko terorismu bez navýšení pojistného, krytí zásahů horské služby a záchranných akcí obecně i bez návaznosti na lékařské ošetření.

Pojistit je možno i stornovací poplatky, a to jak na celý zájezd, tak i samostatné letenky a jízdenky či úhradu za ubytování v případě, že je klient nečekaně nucen cestu zrušit. V rámci cestovního pojištění Allianz lze připojistit také amatérské i profesionální rizikové sporty, a to na všechna rizika.

V anketě pořádané odbornými novinami pro cestovní ruch TTG Czech hlasovali profesionálové v cestovním ruchu, kteří v sedmnácti kategoriích sami nominovali ty společnosti, které v České republice považují za nejlepší a nejserióznější, ty, se kterými se jim nejlépe spolupracuje, nebo ty, jejichž služeb jejich klienti nejraději využívají. V kategorii nejlepší cestovní pojišťovna se na 1. místě umístila Evropská Cestovní Pojišťovna následovaná Allianz pojišťovnou. 3. místo obsadila Uniqa pojišťovna  

Zdroj:
Tisková zpráva Allianz pojišťovny, TTG.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.