Pondělí 20. září. Svátek má Oleg.

České spořitelna: pobočka Na příkopech bude mít otevřeno do 21 hodin

Banky Luboš Svačina 29.08.2008 | 13:26 0 Komentářů

Od 1. září 2008 prodlužuje pobočka České spořitelny Na Příkopě 29 svoji otevírací dobu, a to od pondělí do čtvrtka do 21 hodin, v pátek pak do 19 hodin. Ráno pobočka otevírá standardně v 9 hodin.

Pro klienty, kteří nestíhají své finanční záležitosti vyřídit během pracovního týdne, jsou k dispozici také pobočky s celovíkendovým provozem v Hypernově v Čestlicích a v Centru Chodov – obě otevřené každý den do 19 hodin, a v Obchodním centru v Letňanech, tato pobočka zavírá každý den až do půl osmé večer.

„Dostupnost pobočkové sítě pro klienty považujeme za velmi důležitou. Proto vycházíme vstříc přání klientů, kteří nemají možnost vyřídit své finanční záležitosti v průběhu dne, a prodlužujeme otevírací dobu jedné z pražských poboček až do večerních hodin,“ uvedl Tomáš Vaníček, ředitel úseku Region západ České spořitelny. 

Česká spořitelna provozuje celkem osm poboček otevřených sedm dní v týdnu. Vedle hlavního města se víkendové pobočky nacházejí také v Brně Vaňkovce, Futuru v Hradci Králové, Shopping Parku Ostrava, Hypernově Srbice v Teplicích a Vratislavicích nad Nisou. 

Zdroj: Tisková zpráva České spořitelny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.