Neděle 07. března. Svátek má Tomáš.

Česká spořitelna začala nabízet termínovaný vklad s výplatou úroků předem

Banky Luboš Svačina 06.01.2009 | 15:58 0 Komentářů

Česká spořitelna uvedla na trh svůj Perfektní vklad. Specifikem tohoto produktu je výplata poloviny výnosu již při založení účtu a složení vkladu.

Perfektní vklad České spořitelny klientům nabízí zhodnocení peněz uložených v bance na dobu 48 měsíců s výnosem 2,52 % p.a. (podle aktuálního sazebníku) a výplatou poloviny budoucích výnosů již při založení produktu, přičemž úroková sazba je garantovaná po celou dobu trvání produktu. Minimální vklad je 100 nebo 200 000 Kč a založení a vedení účtu je zdarma. Po skončení vkladového období klient získá zpět peníze i s druhou půlkou výnosu.

„Poptávka po vkladových produktech se výrazně zvýšila, klienti mají zájem o bezpečnost a jistotu zhodnocení svých prostředků. Reagujeme na tuto rostoucí poptávku novým vkladovým produktem. Je unikátní tím, že klientům vyplatíme polovinu výnosu předem, je to tak trochu vklad naruby,“ vysvětlil přednosti novinky Martin Techman, ředitel úseku rozvoj obchodu České spořitelny. „Dopředu získanou sumu mohou klienti například dále zhodnotit díky jinému produktu z naší nabídky. Navíc je tento úrok svým způsobem ochráněný od inflace,“ doplnil výhody Martin Techman.

Zdroj: Tisková zpráva České spořitelny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.