Pátek 13. prosince. Svátek má Lucie.

Česká spořitelna svým movitým klientům nabízí Premier Osobní účet bez poplatků

Banky Luboš Svačina 20.10.2010 | 15:07 0 Komentářů

Česká spořitelna od dnešního dne nabízí svým bohatým klientům nový způsob obsluhy, jejíž součástí je také základní nabídka produktů a služeb zdarma. Patříte do skupiny klientů Premier?

Individuální obsluhu movitých klientů nyní nabízí Česká spořitelna pod značkou Premier. Základem produktové nabídky je Osobní účet Premier s nulovým poplatkem za vedení, jehož součástí jsou výpisy, 2 debetní platební karty, výběry z bankomatů v ČR i v zemích Erste Group a služba internetového bankovnictví SERVIS 24 zdarma. V cenově zvýhodněné nabídce však klienti najdou také kreditní kartu VISA Infinite, Spořící účet Premier, běžné účty v cizí měně a nejrůznější investiční produkty

„S obsluhou movitějšího segmentu klientů máme zkušenosti díky našemu privátnímu bankovnictví. Životní styl a pohled na svět této klientely je jiný než u většiny populace. Je to služba pro lidi, kteří jsou aktivní, chtějí své finanční prostředky spravovat a zároveň si je užívat. To mimo jiné potvrdil také průzkum u klientů, na které míříme nabídkou ČS Premier,“ uvedl Jiří Škorvaga, člen představenstva a náměstek generálního ředitele České spořitelny. „Proto pro ně vytváříme značku oddělenou od pobočkové sítě i speciální produkty a způsob obsluhy. V této klientele máme největší podíl na trhu a chceme jej nejen udržet, ale i získat klienty nové,“ dodal Jiří Škorvaga.

Nárok na zařazení do segmentu Premier získají všichni klienti, jejichž aktiva v bankovní skupině přesahují 1 milion korun, nebo jejich měsíční příjem zasílaný do ČS je vyšší než 100 000 Kč  (lze sčítat ve vztahu manžel/manželka). Privátní poradenství pod značkou Premier zatím nabízí Česká spořitelna na 3 pobočkách – dvě jsou v Praze a jedna v Brně. Zhruba do pěti let však plánuje Česká spořitelna otevřít dalších 17 poboček podobného typu.

Zdroj:  Tisková zpráva České spořitelny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.