Úterý 24. listopadu. Svátek má Emílie.

Česká pojišťovna nabízí limitovanou dietu s garancí piety

V souvislosti s nástupem jara nabízí Česká pojišťovna výhradně dnes, 1. dubna, speciální pojištění Dieta všem, kteří se chtějí pokusit zhubnout. Jde o limitovanou sérii inovovaného produktu Pieta, který klientům garantuje jistotu v rámci pojištění jejich pohřbů (aprílová tisková informace České pojišťovny).

Z pojištění Dieta lidem pojišťovna uhradí odškodné v případě, že se jim nepodaří zhubnout na vysněnou váhu. A pokud by to s vysněným váhovým úbytkem přehnali, mají garantovanou Pietu. Kdo touží například zhubnout o 5 kilo za 2 měsíce a pojistnou částku si stanoví na 25 000 korun, zaplatí za toto pojištění jednorázově 100 000 korun. „Takové pojistné je velmi motivující, protože klientům už nezbudou finanční prostředky na další stravu, takže musí zhubnout, i kdyby nechtěli,“ vysvětlil přednosti novinky dietní tiskový manažer ČP Václav Bálek.

Pozor i na velikonočního beránka

Nehody se zvířaty čím dál častěji zaplňují spisy likvidátorů České pojišťovny a jejich první nápor přichází právě o Velikonocích. Obvykle je to tak, že řidič sedí v autě a srazí čtyřnohého tvora na silnici. Ale ne všechny nehody mají stejný scénář, jsou i výjimky.

Jedna z nich se přihodila právě loni o Velikonocích na střední Moravě a skončila rozbitým čelním sklem, což je nejčastější důsledek srážky se zvěří. Jenže tohle zvíře se po silnici netoulalo, cestovalo v autě. Majitel Octavie a malé domácí farmy vezl domů velikonoční dárek – živého beránka, který téměř celou cestu klidně seděl v kufru jeho auta. Jenže najednou, těžko říct, zda to způsobila písnička z rádia, která se mu nelíbila, předjíždějící a troubící řidič kamiónu, nebo nedostatek čerstvého vzduchu, najednou chtěl za jízdy vystoupit. Hned a bylo mu jedno, kudy. Nakonec si vybral čelní sklo. Jenže skla jsou velice pevná a dobře přilepená, takže svou tvrdou beraní hlavou akorát způsobil velkou prasklinu. Kromě materiální škody likvidátoři ČP řešili i jeden drobný úraz – řidič dostal kopýtkem pod oko, když se snažil beránka v autě při jízdě chytit a uklidnit. Velikonoce nakonec dopadly dobře – beránek se v pořádku dostal do svého kotce a silnice kupodivu zůstala bez závažnějšího karambolu. Tak pozor na symboly Velikonoc – v autech i mimo ně!

Kdo je poškozeným a kdo je vinníkem při události na fotografii?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.