Pondělí 08. března. Svátek má Gabriela.

Česká pojišťovna nabídne klientům pojištění Patriot

Česká pojišťovna uvádí na trh nový produkt životního pojištění – Patriot. Novinka přinese klientům garantované zhodnocení pojistného na úrovni 2,7 % p.a.

Česká pojišťovna při konstrukci životního pojištění Patriot vycházela mimo jiné z průzkumu, který si nechala zpracovat společností Millward Brown, ze které vyplývá, že klienti mají dva hlavní důvody pro uzavření životního pojištění – potřebu zajistit rodinu a bezpečně a výhodně zhodnotit své peníze. Životní pojištění Patriot poskytuje zajištění možných životních rizik a zároveň nabízí garantované zhodnocení, které nyní činí 2,7 % p. a.

„Z výzkumu společnosti Millward Brown jsme zjistili,že více než dvě třetiny respondentů starších 50 let se domnívají, že jejich možnosti pojištění jsou v důchodovém věku téměř nulové. Nové pojištění Patriot jsme proto konstruovali tak,aby bylo pojištěním minimálně pro tři generace již od 15 let a dalo příležitost k zajištění potřeb také seniorům. Uzavřít pojištění mohou totiž právě i penzisté, a to až do věku 74 let,“ uvádí vrchní ředitelka úseku produktového managementu životního pojištění ČP Helena Lazosová.

K novému životnímu pojištění Patriot je dále možné si vybrat vlastní balíček úrazového pojištění. Volitelnými součástmi pojištění jsou také zproštění od placení pojistného v případě trvalé invalidity a pojištění plateb pojistného při pracovní neschopnosti během příštích 15 let.

Zdroj: Tisková zpráva České pojišťovny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.