Sobota 24. července. Svátek má Kristýna.

Česká pojišťovna je „Dobrá značka“

Česká pojišťovna zůstává podle průzkumu společnosti Reader´s Digest nejdůvěryhodnější pojišťovnou.

Tímto umístěním navázala Česká pojišťovna na prvenství z předchozích tří let. Průzkum důvěryhodnosti značek a povolání se uskutečnil na podzim 2007 již poosmé. Dotazníkem bylo osloveno 13 500 respondentů starších 18 let, kteří se vyjadřovali k různým otázkám ovlivňujícím současný svět a prozradili své motivační faktory důvěryhodnosti.

Průzkum probíhal kontinuálně v 15 zemích Evropy a dodazníky byly totožné až na 10 lokálních kategorií, které si každá země určila sama.

Zdroj: Tisková zpráva České popjišťovny

3 komentáře: “Česká pojišťovna je „Dobrá značka“”

 1. Stanislav Šustr napsal:

  …….a stejne jako na kazde prase je řezník, tak i na každého vyděrače čeká peklo.

 2. Jan Šimek napsal:

  Ano, je to smutné. Velmi. A proto tento trh potřebuje ještě více nezávislých finančních poradců, dalších pánů X. A tito poradci potřebují praktické články na téma, jak uspět u klienta. Proto publikuji a dělám to rád. Mám sen o společnosti, kde je finanční poradce velmi váženou osobou. Když budeme hodně pracovat, každý se mnou může snít a své sny i prožít. Vítejte! Jaký máte sen? Jsem totiž snílek, víte? Osoba, kterou ani náhodou nezaměníte s jinou. Jsem autentický finanční poradce a denně se přičiňuji o to, aby mýtus o té společnosti padl.

 3. FL napsal:

  „pojistovna na sny“ se svou vybornou kzp co chrani ty sny a dalsich milion stastnych spoluobcanu.
  respekt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.