Pondělí 23. listopadu. Svátek má Klement.

Česká Citibank zavře skoro polovinu poboček

Investice 02.12.2009 | 06:52 0 Komentářů

Zavřela už jednu z poboček v Praze, po novém roce budou následovat Plzeň, Pardubice a Liberec

Praha – Česká Citibank, která od loňska působí jako pobočka Citibank Europe se sídlem v Irsku, brzdí aktivity pro běžné klienty a utlumí činnost téměř poloviny ze svých devíti poboček.
Jak informují dnešní Hospodářské noviny, je to první česká banka, která k takovému kroku přistupuje. Pobočkovou síť přitom ještě nedávno rozšiřovala.
Změny listu potvrdil mluvčí Citibank Branislav Cehlárik s tím, že částečná restrukturalizace sítě má zefektivnit podnikání firmy a zajistit služby způsobem, který prý klienti očekávají. „Je to v souladu s celosvětovou strategií Citi, která má posílit význam našich metropolitních poboček po celém světě,“ dodal.
Už toto pondělí zavřela Citibank svou pobočku v centru Prahy, v ulici 28. října. Od Nového roku zruší pobočky v Plzni, Pardubicích a Liberci. Ty se změní na obchodní zastoupení banky bez možnosti hotovostních transakcí a jen s poradenstvím pro předem objednané klienty. Komplexní služby tak bude Citibank od Nového roku zajišťovat jen na třech pobočkách v Praze a po jedné v Brně a Ostravě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.