Úterý 19. ledna. Svátek má Doubravka.

Certifikát BALANCE 6 – nové jednorázové IŽP od společnosti AXA

Finanční skupina AXA nabízí jednorázové investiční životní pojištění s minimálním vkladem 100 000, slibující zajímavé zhodnocení investice.

Certifikát BALANCE 6 využívá strategie „Lock The Best Note“, která by měla zabezpečit každý rok zhodnocení investice v průběhu celé doby pojištění výnosem nejvýkonnějšího aktiva.

„Na konci daného období se přehodnotí vývoj aktiv za předcházející rok a určí se nejvýkonnější z nich. Výnos tohoto aktiva klientům připíšeme na účet, maximálně však 13 %. V dalších letech již toto aktivum nezahrneme do skupiny zbývajících aktiv. Při splatnosti certifikátu klientovi vyplatíme investované finanční prostředky a součet procentuálního zhodnocení nejlepších aktiv,“ vysvětlil Marek Zeman, ředitel PR a komunikace skupiny AXA pro ČR a SR.

Produkt garantuje 100% návratnost investice a jako bonus v případě smrti úrazem navýšení pojistného plnění o 50 %. Prostředky investorů budou investovány do komodit, jako jsou ropa, zlato, zemědělské plodiny, nebo nejznámějších světových akciových indexů:

1.    Ropa – WTI OIL FIRST FUTURE

2.    Zlato – GOLD LIME SPOT PRICE

3.    S&P GSCI Agricultural Index Excess Return

4.    Evropský akciový index DOW JONES EUROSTOXX 50

5.    Japonský akciový index NIKKEI 225

6.    Americký akciový index S&P 500

Zdroj: Tisková zpráva AXA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.