Sobota 22. ledna. Svátek má Slavomír.

Bývalá mluvčí Partners vydržela v MetLife pojišťovně pouhý týden

Nedávno jsme informovali, že 22. června se stala novou tiskovou mluvčí pojišťovny MetLife Viola Baštýřová. Do konce května působila jako tisková mluvčí ve finančně poradenské společnosti Partners. To by nebylo nic zas až tak zajímavého. Kdyby působení Violy Baštýřové neskončilo hned o týden později.

Baštýřová se během své činnosti v pojišťovně MetLife stihla setkat s novináři, a to během slavnostního otevření centrály pojišťovny v pražském komplexu Quadrio.

Další pondělí už ale bylo všechno jinak. Na začátku následujícího týdne byl její e-mail nedostupný a mailserver MetLife pojišťovny hlásil její služební e-mailovou adresu jako neexistující. V odpovědi na na dotaz, proč po týdnu jejich tisková mluvčí končí, odpověděla Iva Musilová serveru Měšec.cz, že společnost MetLife využila svého práva zrušit pracovní poměr ve zkušební době bez uvedení důvodů. Takové jednání však není úplně běžné. I když pozice tiskového mluvčího je celkem frekventovanou pozicí. Většinou na této pozici ale lidé vydrží alespoň rok. V tomto případě šlo buď o zásadní chybu pojišťovny při přijímacím řízení, anebo vyřizování si účtů z původního zaměstnání. 

Zdroj: mesec.cz

2 komentáře: “Bývalá mluvčí Partners vydržela v MetLife pojišťovně pouhý týden”

  1. zoltan fx napsal:

    Ví již někdo co se stalo a proč Violu vyhodili? či proč skončila?

  2. z pojišťovny napsal:

    Viola = ví někdo, co se stalo?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.