Čtvrtek 04. března. Svátek má Stela.

Broker Consulting na Nově

Ve čtvrtek 5. 2. 2009 vystoupil generální ředitel společnosti Broker Consulting, a. s., Petr Hrubý v televizi Nova v pořadu Snídaně s Novou ve dvou čtyřminutových blocích. V průběhu pořadu odpovídal na otázky týkající se vývoje měnových kurzů, zejména oslabování koruny vůči euru a zaznělo také, jak důležité je radit se o finančních otázkách s odborníky. (Tisková zpráva BC)

„Cítíme značnou odpovědnost za jméno celého oboru finančního poradenství u české veřejnosti. Chceme, aby lidé věděli, že existují odborníci, na které se mohou i v těchto hospodářsky těžších dobách obrátit, a konzultovat otázky týkající se jejich rodinných financí. Šlo již o čtvrtý obdobný mediální výstup na televizi Nova. Ve zvyšování povědomí veřejnosti o službách finančních konzultantů však máme stále mnoho práce před sebou,“ komentuje Jan Lener, ředitel PR a komunikace společnosti Broker Consulting, a. s.

9 komentářů: “Broker Consulting na Nově”

 1. Růžový tvrďák napsal:

  Broker consulting musí být fakt zoufalá firma, když vydává tiskovou zprávu o tom jak její hlavní zoufalec mluvil ve snídani s novou.

 2. Ondřej Hrachový napsal:

  Teď jsem měl pár klientů po Brokerech. Vyplněné smlouvy donesli na druhou schůzku a klienti byli dost znechucení. Já tu odpovědnost pane Lenere cítím trochu jinak…

  • Ondřej Záruba napsal:

   Takhle se to nedělá.Buďte konkrétní nebo mlčte.

   • Ondřej Hrachový napsal:

    Podívejte,
    nováček udělal analýzu, celkem obstojně. Na druhou schůzku přišel s vedoucím, vyplněné smlouvy, jedna A4 jako finanční plán. Řeči o důvěře a neochota mluvit o konkrétních smlouvách v portfoliu 🙂
    Tento přístup mě vadí. Myslíte, že se chtěli tito poradci setkat a probrat, komu tímto jednáním uškodí nejvíce? Zkuste hádat…

    • Ondřej Záruba napsal:

     Jde spíše o to,že příště byste se takovýchto neurčitých útoků mohl stát obětí vy nebo i já.A blbě se tomu lze bránit.

     Problém je tedy v tom,že donesl smlouvy,které chtěl uzavřít, na druhou schůzku?

     Možná že ne úplně košer pro některé,ale také záleží,co to bylo za smlouvy.Pokud udělal analýzu,tak lze v zásadě posléze navrhnout cokoliv.

     Nebo ta analýza byla špatná?Byla-li zdarma,pak se ale není čemu divit:-)Byla-li za nějaký honorář,pak by měl posoudit klient,zda-li cena odpovídá jeho představám.

     Brokeři majé nějaké portfolio smluv.Jistě se shodneme na tom,že některé jsou kvalitní a některé ne.Ale to je stejné všude.

     Je třeba v kritice poukázat na konkrétní pochybení konkrétního člověka.

     • Ondřej Hrachový napsal:

      Myslím, že je zbytečné o tom dále diskutovat.
      Stejně to nikam nevede…

    • johannka dobrovolná napsal:

     hmmm, no hlavně že nikdo nikomu nic neukradl, že jo ,nikdo nikoho nepomluvil pod pseudonymem, jak bývá v české duši zvykem a na této vibrační hladině téměř pravidlem, že ano

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.